Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zájemce o štěnátko

(Andrea Coufalová, 4. 6. 2026 20:35)

Dobrý den, oslovuji Vás a vaši chovnou stanici k možnému odběru štěnátka.Jsme čtyřčlenná rodina, bydlíme v rodinném domě se zahrádou.Zkušenosti s pejsky již máme,nebyl by to ná š první pejsek.Milujeme psi všeobecně, ale měli jsme možnost se s tímto plemenem seznámit, pomazlit a doslova se do něj zamilovali.Brouzdáním po internetu jsem narazila na vaší chovnou stanici a pejci mě učarovali, hlavně sbarvením.Rádi bychom holčičku, která by s námi bydlela doma,v žádném případě venku,pejska beru jako člena rodiny,se kterým chci trávit veškerý volný čas.Pokud by vaše fenečka byla v březí rádi bychom si u vás holčičku rezervovali, samozřejmě i z vaší strany zájem.Návštěva předem není problémem.Moc děkuji za přečtení a zpětnou vazbu.Kontakt na mě:Andrea-22@seznam.cz.Předem děkuji, přeji hezkýden.Coufalová

Re: zájemce o štěnátko

(Iveta, 5. 6. 2026 15:07)

Dobrý den Andreo,
odpověděla jsem Vám na mail :-)
Iveta

Dotaz

(Karel, 29. 8. 2023 11:06)

Dobrý den, plánuji si pořídit staffbulíka a nemohu se úplně rozhodnout jestli psa a nebo fenku. Proto bych se rád zeptal, koho by jste spíše doporučili z vaší zkušenosti? Jestli se treba pes musi více hlidat v dospívání vůči jiným psům, nebo je fenka náročnější na výchovu, nebo tak něco.... Děkuji.

Re: Dotaz

(Andrea Coufalová, 4. 6. 2026 20:35)

Dobrý den, oslovuji Vás a vaši chovnou stanici k možnému odběru štěnátka.Jsme čtyřčlenná rodina, bydlíme v rodinném domě se zahrádou.Zkušenosti s pejsky již máme,nebyl by to ná š první pejsek.Milujeme psi všeobecně, ale měli jsme možnost se s tímto plemenem seznámit, pomazlit a doslova se do něj zamilovali.Brouzdáním po internetu jsem narazila na vaší chovnou stanici a pejci mě učarovali, hlavně sbarvením.Rádi bychom holčičku, která by s námi bydlela doma,v žádném případě venku,pejska beru jako člena rodiny,se kterým chci trávit veškerý volný čas.Pokud by vaše fenečka byla v březí rádi bychom si u vás holčičku rezervovali, samozřejmě i z vaší strany zájem.Návštěva předem není problémem.Moc děkuji za přečtení a zpětnou vazbu.Kontakt na mě:Andrea-22@seznam.cz.Předem děkuji, přeji hezkýden.Coufalová

Re: Dotaz

(Iveta, 11. 9. 2023 20:34)

Dobrý den,
tak je pravda, že se stává, že se samec v dospělosti s druhým samcem nesnese, ale to samé se může stát i mezi fenkami. Se samcem nemusíte řešit výkyvy hormonů a hlídat hárání, fenečky zase bývají více poddajnější, ale není to pravidlem. Rozhodněte se srdcem, protože vlastnit jak psa tak i fenu má svá pro i proti, ono je to tak nastejno. Záleží, co vy preferujete.
Iveta

zájemce o štěnátko

(Andrea Coufalová, 4. 6. 2026 20:27)

Dobrý den, oslovuji Vás a vaši chovnou stanici k možnému odběru štěnátka.Jsme čtyřčlenná rodina, bydlíme v rodinném domě se zahrádou.Zkušenosti s pejsky již máme,nebyl by to ná š první pejsek.Milujeme psi všeobecně, ale měli jsme možnost se s tímto plemenem seznámit, pomazlit a doslova se do něj zamilovali.Brouzdáním po internetu jsem narazila na vaší chovnou stanici a pejci mě učarovali, hlavně sbarvením.Rádi bychom holčičku, která by s námi bydlela doma,v žádném případě venku,pejska beru jako člena rodiny,se kterým chci trávit veškerý volný čas.Pokud by vaše fenečka byla v březí rádi bychom si u vás holčičku rezervovali, samozřejmě i z vaší strany zájem.Návštěva předem není problémem.Moc děkuji za přečtení a zpětnou vazbu.Kontakt na mě:Andrea-22@seznam.cz.Předem děkuji, přeji hezkýden.Coufalová

Štěňata

(Michaela , 12. 2. 2026 11:26)

Dobrý den, máte prosím aktuálně volné štěňátko?
Děkuji Míša

Re: Štěňata

(Iveta, 14. 2. 2026 13:28)

Dobrý den Míšo,
aktuálně máme volného pejska.
Kdybyste měla zájem, dejte vědět, domluvili bychom se na Vaší osobní návštěvě. Musíme si navzájem sednout i jako lidi :-)
Když tak pište nebo volejte na tel.č. 734 213 790.
Hezký víkend
Iveta

Zájem o štěňátko

(Tomáš, 1. 2. 2026 14:17)

Dobrý den,
narazil jsem na stránky Vaší chovatelské stanice a rád bych se zeptal, zda je ještě nějaké štěňátko z aktuálního vrhu volné k rezervaci.
Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Tomáš

Re: Zájem o štěňátko

(Iveta, 1. 2. 2026 17:49)

Dobrý den Tomáši,
ano, máme volné dva pejsky.
V případě zájmu dejte kdyžtak vědět.
Hezký den
Iveta

Lepení oušek

(Honza, 30. 1. 2026 23:12)

Dobrý den, máme doma štěňátko staffbullika (3 mesice a 3 týdny), uši má obě postavené nahoru - jedno se mu láme trochu ve špičce, vypadá to zvláštně, milujeme ho i tak ale raději bychom aby měl ouška krásně dolu

Re: Lepení oušek

(Iveta, 1. 2. 2026 3:09)

Dobrý den, odpověděla jsem Vám na messenger.

BĚLAŠKOVÁ

(RADKA, 21. 10. 2025 14:10)

Dobrý den, máte, prosím, štěňátka volná k prodeji a nebo kdy plánujete další vrh. Měli bychom zájem o fenečku.


Děkuji, hezký den, Bělašková Radka
tel: 603 365 843

Re: BĚLAŠKOVÁ

(Iveta, 30. 10. 2025 14:40)

Dobrý den paní Bělašková,
děkujeme za Váš zájem, momentálně žádná štěňátka k prodeji nemáme. Další vrh plánujeme na za začátek roku 2026. Na fenečku už nějaké předběžné zájemce máme, ale vše se bude odvíjet, kdy, kolik a jaká štěňátka se narodí. Budeme průběžně informovat na stránkách.
Děkujeme a přejeme hezký den
Iveta

Poptávka štěněte

(Michal Fric, 10. 5. 2025 16:36)

Dobrý den,
je možné ještě poptat šteně(pejska)z aktuálně plánovaného vrhu? Děkuji za odpověď .
Michalfric@seznam.cz

Re: Poptávka štěněte

(Iveta, 11. 5. 2025 11:58)

Dobrý den,
kolem 23.5. by se měl náš externí vrh narodit. Na pejsky ještě rezervace přijímáme. Ozvěte se prosím přímo majitelce fenky na tel. č. 773 571 289 nebo je také na FB pod jménem Barbora Pištorová. Díky

Re: Re: Poptávka štěněte

(Michal Fric, 11. 5. 2025 21:31)

Moc děkuji, již jsem našel na Vašich strankach kontakt..

Zájem o štěňátko

(Klára Červenková, 4. 5. 2025 21:40)

Dobrý večer,
dnes jsem narazila na Vaše stránky a všimla jsem si, že každým dnem očekáváte nový vrh G. Bylo by možné se domluvit na předrezervaci štěňátka(fenečky)? Samozřejmě pokud již nejsou všechny již rezervována. :-)
Pokud by bylo možné se ještě domluvit, prosím kontaktujte mě na tel. +420774172798
S pozdravem Klára Červenková :-)

Re: Zájem o štěňátko

(Iveta, 5. 5. 2025 21:20)

Dobrý den Kláro,
četla jsem Vaši zprávu na WhatsAppu a že jste již mluvila s majitelkou fenečky. Musím Vás zklamat, přijímáme rezervace pouze na pejsky. Děkujeme za pochopení.
Iveta

Ouška

(Veronika, 10. 3. 2025 13:59)

Dobry den
Chtela bych se jenom zeptat na radu,cetla jsem si vase rady ohledne lepeni ousek
Nasi fenecce (americky stafordsirsky terier) jeji skoro 6 a pul mesice a jedno ucho ji odstava jak vlčákovi
Zkouseli jsme ouska lepit uz snad v patym mesici a ted jak ji to jedno zacala stat nahoru tak jsme meli zalepeno i tyden nekolikrat a stejne to nepomohlo
Myslite ze ji to casem jeste spadne nebo mame zkouset porad lepit?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »